Victoria
polska wersja english version german version
Strona główna - zapraszamy! Sitemap - mapa witryny Kontakt - dane teleadresowe, formularz mailowy i mapka dojazdu

Witamy na naszej stronie

Witamy serdecznie na naszej stronie internetowej. Zajmujemy się rozbiorem drobiu ,oraz hurtową sprzedażą mięsa, wędlin i drobiu...

więcej
hurtownia mięsa hurtownia drobiu

O firmie

Hurtownia mięsa i wędlin Firma VICTORIA powstała w 2005 r., natomiast w branży mięsnej mamy już ponad 10 letnie doświadczenie. Nazwa firmy wiąże się z narodzinami naszej córeczki Wiktorii, która urodziła się w 2005 r. Hurtownia zapoczątkowała swoją działalność na terenie hurtu "Agroma" w Szczecinie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów w styczniu 2009 r. zakupiliśmy budynek w Starym Czarnowie, gdzie została przeniesiona główna siedziba naszej firmy.


zakład rozbioru drobiu Obiekt został przystosowany do warunków Unijnych jako Zakład Rozbioru Drobiu, oraz hurtownia mięsa i wędlin. Otrzymaliśmy pozwolenie na sprzedaż naszych produktów na rynek Polski oraz państw Unii Europejskiej. W naszej ofercie znajdują się kurczaki świeże, elementy z kurczaka oraz podroby. Cały proces technologiczny podlega ścisłej kontroli weterynaryjnej. Wdrożone systemy GHP, GMP i HACCP zapewniają jakość zdrowotną, jak i handlową naszych produktów, poprzez analizę i eliminowanie zagrożeń na poszczególnych etapach produkcji.


Skuteczny i efektywny wzrost sprzedaży jest możliwy dzięki własnej bazie transportowej. Nasze samochody docierają zawsze na umówiony czas i miejsce.

Jesteśmy firmą kreatywną. Nowoczesne metody zarządzania firmą jak i również stosowanie różnorodnych form promocji i rabatów cenowych powodują stale rosnącą liczbę naszych klientów i nowych rodzajów zleceń. Powodem do dumy jest dla nas zadowolenie klienta z jakości świadczonych przez naszych usług, stanowiące jednocześnie o fachowości podejmowanych przez nas działań. Stały rozwój hurtowni, inwestycje oraz budowa własnej marki to priorytetowe założenia strategii firmy na przyszłość.

Poza własnym rozbiorem mamy do zaoferowania mięso wieprzowe, oraz bogaty wybór wędlin producentów z całej polski.


Zapraszamy również do naszych punktów handlowych:


Zapraszamy do współpracy.

Agnieszka i Arkadiusz Plata